Nasz adres

63-500 Ostrzeszów
Niedźwiedź 1B


telefon:
+48 (62) 730 57 01
+48 (62) 732 77 12

fax:
+48 (62) 732 77 12

www.agrisem.pl
biuro@agrisem.pl

Pobierz katalog Agrisem (7,15 Mb)

SERWIS 24h

+48 0 506 069 726
+48 0 508 328 877

Niezależnie pochylona tarcza wklęsła

Przeznaczeniem powierzchni roboczej jest przerób pozostałości po zbiorze i kiełkowania chwastów i pozostałości po zbiorze.
Zaletą tarczy jest autonomiczne wytwarzanie swojej własnej "siły" roboczej. Zużycie i ścieranie jest znacznie zmniejszone w porównaniu z tarczą uzębioną, pracuje ona bez problemów na ziemi z dużymi ilościami pozostałości po zbiorze, bez ryzyka zaplątania.W roku 1998 AGRISEM® International wynalazł niezależną, tarczę wciąganą. Ta tarcza posiada kąt spulchniania i co ważniejsze, dodatni kąt nachylenia. W porównaniu do tradycyjnej tarczy, Disc-0-Much® unosi glebę w powietrze. Ponieważ jest to połączone z fartuchem kruszącym bryły, mieszanie pozostałości z glebą jest doskonałe, oczyszczanie podłoża jest wydajne i powierzchnia gleby pozostaje gładka. Ponieważ tarcza jest układem
przesuwającym/tocznym, możliwa jest praca z dużą prędkością, pod warunkiem, że umieszczony jest fartuch w celu regulacji i unikania blokowania drugiego rzędu tarcz.

Lemiesz z poprzecznie odgiętą końcówką

Dla ułatwienia wydajnego ukorzeniania konieczne jest odtworzenie porowatości gleby bez wypiętrzania tak, by unikać destrukturyzacji i rozpraszania materii organicznej.

Opatentowane przez AGRISEM International rozwiązanie składa się z przeginania gleby w efekcie falowym. W celu wytworzenia fali, odgięta końcówka lemiesza wywiera nacisk pionowy, który zapewnia jednorodne unoszenie gleby. Pasmo ziemi wraca następnie na swoje miejsce bez uszkodzeń, a to zapewnia perfekcyjną ciągłość strukturalną w celu wytworzenia skutecznej porowatości l ułatwia przenikanie korzeni.

Walec 3D Flexi-Pack o średnicy ø 700

do góry

projektowanie stron www - iPolska.com.pl